Novinky: 1. Nově si můžete objednat produkt na splátky. 2. U produktu je možnost zapnou upozornění o naskladnění na Váš email.

pásový miniDUMPER BGRD50MX

Neohodnoceno
51 909 Kč 42 900 Kč bez DPH
Dostupnost do dvou měsíců

Pásový mini dumper BGRD50MX je skvělým a užitečným pomocníkem všude, kde je třeba přepravit větší množství materiálu jako jezemina, písek, štěrk, kamení, dlažba, cihly, ale třeba i palivové dřevo nebo tráva, a to i ve velmi obtížně prostupném terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do korby o základním objemu 270l je možné naložit až 500 kg nákladu.  Je sklápěna ručně, nicméně šikovné uložení závěsu korby blízko těžiště zajistí její snadné vyklopení i při plném zatížení.

Široké pásy dovedou dokonale rozložit hmotnost nákladu, takže stroj zanechává výrazně menší stopy a rýhy než kolové prostředky.

Pásový mini dumper BGRD50MX je poháněný spolehlivým značkovým vzduchem chlazeným zážehovým motorem Briggs & StrattonXR 10.0, který lze kdykoliv nastartovat, jako sekačku, jen lehkým zatažením za lano.

Své uplatnění najde zejména na staveništích, při demolicích či rekonstrukcích objektů, při výkopových pracích, v zemědělství, zahradnictví, lesnictví atd..

Snímek obrazovky 2023-03-15 v 10.17.30

Doplňkové parametry

Kategorie: Minidumper
Hmotnost: 255 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX