Novinky: 1. Nově si můžete objednat produkt na splátky. 2. U produktu je možnost zapnou upozornění o naskladnění na Váš email.

BG2200.02

591 690 Kč 489 000 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Pásové mini bagry BAUGARDEN modelové řady BG2200 o hmotnosti 2.150kg se zabudovanou kabinou  a vodou chlazenými tříválcovými japonskými motory Kubota / Yanmar jsou skvělými a užitečnými pomocníky při hloubení základů, pokládce inženýrských sítí a drenážních systémů, terénních úpravách, výstavbách oplocení případně při manipulaci různými materiály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky intuitivnímu ovládání pomocí joysticků a velmi výkonné pohonné jednotce bude i dlouhotrvající práce s ním zábavou i v těžké kamenité zemině nebo jílovém podloží.

Déšť, vítr, vedro, prach, zápach, sníh, mráz, nic z toho už Vás nebude při práci obtěžovat uvnitř odhlučněné odklápěcí kabiny, která je mimo jiné vybavená topením, ventilátorem a rádiem. A pokud byste přece jenom zatoužili po kontaktu s venkem, jednoduše si vyklopíte čelní sklo.

Model BG2200.01mimoosé kopání, takže s ním můžete pracovat i těsně u zdi, sloupu, plotu, prostě všude tam, kde se nemůžete otáčet s celou věží.

Provedení BG2200.02 s funkci roztahování pásů zajistí větší stabilitu stroje i v náročném terénu nebo průjezd úzkým místem jako je branka, dveře, atd .

Mini bagry BAUGARDEN modelové řady BG2200 jsou konstruovány a vyráběny s cílem garantovat jejich spolehlivost a dlouhou životnost. Jsou vybaveny špičkovými, vodou chlazenými, 3válcovými japonskými motory  KUBOTA D902 nebo YANMAR 3TNV74F, které splňují nejpřísnější emisní limity normy Euro 5. Dále pak  hlavním plunžrovým čerpadlem Walvoil (Italy ) s průtokem 39,6l/min s chladičem oleje a motory EATON (USA) pro pojez a otoč. Čepy i oka pístnic jsou uloženy v pouzdrech a mazací body jsou snadno přístupné.

Pásové mini bagry řady BG2200 jsou jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu. Díky skvělému poměru cena / výkon jsou velmi oblíbené zejména u osob a firem profesionálně se zabývajících realizací zahradních a krajinotvorných úprav, přípojek elektro, vodo/topo/plyn, výstavbou kanalizací a ČOV a věříme, že své příznivce si najde i mezi profesionály.  

BG2200

Doplňkové parametry

Kategorie: Série 2200
Hmotnost: 2150 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX