Novinky: 1. Nově si můžete objednat produkt na splátky. 2. U produktu je možnost zapnou upozornění o naskladnění na Váš email.

Doprava a platba

V tomto článku se dozvíte, jaké nabízíme možnosti platby a přepravy. 

Možnosti doručení zboží máte tři. Doprava nad 5000Kč bez DPH je pro všechny možnosti dopravy zdarma.

První možnost je osobní vyzvednutí. Produkty si můžete vyzvednout u nás na skladě na adrese Rybářská 365, Mosty, 735 62 Český Těšín, Česko, kdykoliv od pondělí do pátku mezi 7:00 - 16:00. Tato možnost je zdarma.

Další možnost je nechat si doručit produkty službou DPD. Tato možnost je aktivní pouze do hodnoty objednávky 100 000Kč. Tato služba je zpoplatněna 200Kč s DPH do hodnoty objednávky 5000Kč bez DPH. Nad 5000Kč bez DPH je doprava zdarma

Jako poslední možnost je využít naší Baugarden dopravu. Tato možnost je aktivní při objednávce nad 100 000Kč. Při objednávce nad 100 000Kč Vám produkty doručíme ZDARMA na Vámi zvolenou adresu. 

Možnosti platby:

Objednávku můžete zaplatit předem převodem. Po objednání na eshopu Vám do emailu dorazí pokyny k platbě. Pokud je objednávka větší jak 100 000Kč, bude vám zaslána po potvrzení přijetí objednávky zálohová faktura na 10% z částky. Po zaplacení zálohy ve výši 10% zboží připravíme a navrhneme Vám termín dodání. Zbytek platby můžete uhradit převodem před dodáním, okamžitým převodem nebo v hotovosti při převzetí stroje. Tato možnost je zdarma

Další možnost je objednat si zboží dobírkou. Tato možnost je aktivní pouze pro dopravce DPD. Při převzetí balíku u dopravce lze platit hotově nebo kartou. Tato možnost je zpoplatněna 30Kč.

Další možnost je zaplatit hotově. Tato možnost je pouze pro osobní vyzvednutí u nás na skladě. Tato možnost je zdarma.

A jako poslední možnost máme platbu kartou online prostřednictvím platební brány společnosti ComGate Payments, a.s. Tato možnost je zdarma.

S ComGate máte jistotu bezpečného a rychlého provedení platby. Více informací naleznete na stránce https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana.

Nabízíme vám možnost zaplatit zboží kartou nebo pomocí platebních tlačítek bank. 

Po výběru zboží a zadání objednávky budete přesměrováni na platební bránu společnosti ComGate. Zde budete vyzváni k zadání údajů vaší platební karty a potvrzení platby. Poté bude platba ověřena a zároveň autorizována. Po úspěšném dokončení platby obdržíte potvrzení o úspěšné platbě.

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

logo-horizontal-1

×

Splátková kalkulačka ESSOX