BG2800.02

Neohodnoceno
619 000 Kč 748 990 Kč včetně DPH
Objednáno

Pásové mini bagry BAUGARDEN modelové řady BG2800 o hmotnosti 2.680 – 2.720kg se zabudovanou kabinou a vodou chlazeným tříválcovým japonským motorem Kubota / Yanmar jsou skvělými a užitečnými pomocníky při hloubení základů, pokládce inženýrských sítí a drenážních systémů, terénních úpravách, výstavbách oplocení případně při manipulaci různými materiály.

Návrh bez názvu-30

Kufřík s nářadím ZDARMA

Při zakoupení jakéhokoliv  minibagru či mininakladače dostanete kufřík s nářadím ZDARMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky intuitivnímu ovládání pomocí joysticků a velmi výkonné pohonné jednotce bude i dlouhotrvající práce s ním zábavou i v těžké kamenité zemině nebo jílovém podloží.

Déšť, vítr, vedro, prach, zápach, sníh, mráz, nic z toho už Vás nebude při práci obtěžovat uvnitř odhlučněné odklápěcí kabiny, která je mimo jiné vybavená topením, ventilátorem a rádiem. A pokud byste přece jenom zatoužili po kontaktu s venkem, jednoduše si vyklopíte čelní sklo.
Model BG2800.01 má mimoosé kopání, takže s ním můžete pracovat i těsně u zdi, sloupu, plotu, prostě všude tam, kde se nemůžete otáčet s celou věží.

Provedení BG2800.02 je navíc ještě vybaveno funkci roztahování pásů, což zajistí větší stabilitu stroje i v náročném terénu.

Mini bagry BAUGARDEN modelové řady BG2800 jsou konstruovány a vyráběny s cílem garantovat jejich spolehlivost a dlouhou životnost. Jsou vybaveny špičkovým, vodou chlazeným, 3válcovým japonským motorem KUBOTA nebo YANMAR splňujícím nejpřísnější emisní limity normy Euro 5, hlavním plunžrovým čerpadlem Taifeng ( Italy ) s průtočností 61,6l/min s chladičem oleje a motory EATON (USA) pro pojezd a otoč. Čepy i oka pístnic jsou uloženy v pouzdrech a mazací body jsou snadno přístupné.

Pásové mini bagry řady BK2800 jsou jednoduché na ovládání a nenáročné na údržbu.
Díky skvělému poměru cena / výkon jsou velmi oblíbené zejména u osob a firem profesionálně se zabývajících realizací zahradních a krajinotvorných úprav, přípojek elektro, vodo/topo/plyn, výstavbou kanalizací a ČOV. Věříme, že své příznivce si najde i mezi profesionály.

 

Snímek obrazovky 2023-03-10 v 12.16.59

Doplňkové parametry

Kategorie: Série 2800
Hmotnost: 2720 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: