Novinky: 1. Nově si můžete objednat produkt na splátky. 2. U produktu je možnost zapnou upozornění o naskladnění na Váš email.

BGCH5330S

72 479 Kč 59 900 Kč bez DPH
Dostupnost do dvou měsíců

Samo nakládací pásový mini dumper BGCH5330S je skvělým a užitečným pomocníkem všude, kde je potřeba přepravit větší množství materiálu jako je zemina, písek, štěrk, kamení, dlažba, cihly, ale třeba i palivové dřevo nebo tráva i ve velmi obtížně prostupném terénu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do korby o základním objemu 270l je možné pomocí hydraulické lžíce naložit až 500 kg nákladu a hydraulický systém zajistí její snadné vyklopení i při plném zatížení.

Široké pásy dovedou dokonale rozložit hmotnost nákladu, takže stroj zanechává výrazně menší stopy a rýhy než kolové prostředky.

Obsluha ovládá mini dumper ze sklopného stupátka a nemusí při pohybu za strojem chodit. 

Pásový mini dumper BGCH5330S je poháněný spolehlivým značkovým vzduchem chlazeným zážehovým motorem Briggs & Stratton XR 10.0, který lze kdykoliv nastartovat jako sekačku jen lehkým zatažením za lano. 

Je nenáročný na údržbu, jednoduchý na obsluhu a své uplatnění najde zejména na staveništích, při demolicích či rekonstrukcích objektů, při výkopových pracích, v zemědělství, zahradnictví, lesnictví atd..

BGCH5330SBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX