Novinky: 1. Nově si můžete objednat produkt na splátky. 2. U produktu je možnost zapnou upozornění o naskladnění na Váš email.

BGXN800

Akce
Neohodnoceno
132 979 Kč –9 %
BAUGARDEN BGXN800 01
132 979 Kč –9 % 120 879 Kč 99 900 Kč bez DPH
Dostupnost do dvou měsíců

Pásový mini dumper BGXN800 je profesionálním pomocníkem všude, kde je třeba přepravit větší množství materiálu jako je zemina, písek, štěrk, kamení, dlažba, cihly, ale třeba i palivové dřevo nebo tráva, a to i ve velmi obtížně prostupném terénu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Do korby o základním objemu 290l je možné pomocí hydraulické lžíce naložit až 800 kg nákladu.

Hydraulický systém i při plném zatížení pak může celý náklad vyzvednout až do výšky 174cm a zajistí jeho snadné vyklopení přímo na nákladní auto.

Obsluha ovládá mini dumper ze sklopného stupátka a nemusí při pohybu za strojem chodit. Robustní podvozek a odolný hydraulický systém jsou zárukou dlouhé životnosti i při velmi intenzívním využití.

Široké pásy dovedou dokonale rozložit hmotnost nákladu, takže stroj zanechává výrazně menší stopy a rýhy než kolové prostředky.

Pásový mini dumper BGXN800 je poháněný vzduchem chlazeným naftovým motorem KOOP KD192FB o výkonu 7,5 kW/3600ot/min, splňujícím nejpřísnější emisní limity normy Euro 5, který lze pomocí elektrického startéru nastartovat kdykoliv jen pouhým otočením klíče.

Je nenáročný na údržbu, jednoduchý na obsluhu a své uplatnění najde zejména na staveništích, při demolicích či rekonstrukcích objektů, při výkopových pracích, v zemědělství, zahradnictví, lesnictví atd..

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Minidumper
Hmotnost: 255 kg

Pásový mini dumper BGXN800 - Baugarden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX