Novinky: 1. Nově si můžete objednat produkt na splátky. 2. U produktu je možnost zapnout upozornění o naskladnění na Váš email.

BGCH5330HTS

96 679 Kč 79 900 Kč bez DPH
Dostupnost do dvou měsíců

Pásový mini dumper BGCH5330HTS je univerzálním pomocníkem všude, kde je potřeba přepravit větší množství materiálu jako je zemina, písek, štěrk, kamení, dlažba, cihly, ale třeba i palivové dřevo nebo tráva a to i ve velmi obtížně prostupném terénu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do korby o základním objemu 270l je možné pomocí hydraulické lžíce naložit až 500 kg nákladu.

Hydraulický systém i při plném zatížení pak může celý náklad vyzvednout až do výšky 140cm a zajistí jeho snadné vyklopení.

Obsluha ovládá mini dumper ze sklopného stupátka a nemusí při pohybu za strojem chodit.

Široké pásy dovedou dokonale rozložit hmotnost nákladu, takže stroj zanechává výrazně menší stopy a rýhy než kolové prostředky. 

Pásový mini dumper BGCH5330HTS je poháněný spolehlivým značkovým vzduchem chlazeným zážehovým motorem Briggs & Stratton XR 10.0HP, který lze kdykoliv nastartovat jen lehkým zatažením za lano

Je nenáročný na údržbu, jednoduchý na obsluhu a své uplatnění najde zejména na staveništích, při demolicích či rekonstrukcích objektů, při výkopových pracích, v zemědělství, zahradnictví, lesnictví atd..

BGCH5330HTS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX